BEZPŁODNOŚĆ CZ. 1

Jest to temat ważny, gdyż dotyczy prokreacji, posiadania potomka, więc relacji małżeńskich która też cementuje związek. Co raz częściej spotykamy się z nie możliwością zajścia w ciąże przez kobiety. Oczywiście dzisiejsza medycyna nazywając ten stan bezpłodnością, jakby całkowicie przekreśla zajście w ciąże, co powoduje kolejne konflikty i rzeczywisty brak takiej możliwości.

Okazuje się, że pewnie w 90 procentach tak zwana bezpłodność jest odwracalna, pod warunkiem wiedzy o konfliktach i ich rozwiązywaniu, co łączy się z Biologicznymi Prawami Natury. Jak zresztą każdy stan od kataru do bezpłodności działa na takiej samej zasadzie, a zależy od:

– typu konfliktu

– intensywności

 – czasu trwania

Więc katar trwa parę dni, bo czegoś nie mogliśmy zwęszyć i w stopniu bardzo lekkim nas to dotknęło, a bezpłodność – raczej brak aktualnie możliwości zajścia w ciążę, może trwać latami, gdyż poniższe warunki które są spełnione spowodują, że Matka Natura nie dopuści do zapłodnienia. Najważniejsze przyczyny:

1. jednym z powodów już piszmy bezpłodności, są zmiany w jajowodach i błony śluzowej macicy.

Jak wiadomo rozwinęły się one z wewnętrznego listka zarodkowego endodermy i reagują na konflikt kęsa, tj. płciowy konflikt kęsa, nieczystości płciowej, krzywdy seksualnej, plugactwa ze strony mężczyzny.

W aktywnym okresie konfliktu błona śluzowa macicy ulega pogrubieniu i trwa to aż do rozwiązania konfliktu tj. okresu naprawczego. Jako że syntetyzuje ona pewne związki, pogrubienie jej powoduje zmiany hormonalne, które uniemożliwiają zapłodnienie. Po uspokojeniu się następuje regeneracja, czyli rozłożenie przyrośniętych tkanek przy współudziale grzybów, gdzie usunięte jest to wszystko w postaci upławów, bądź obfitych miesiączek. Przy tkance gruczołowej jajowodu sytuacja jest podobna, tylko zabarwienie konfliktu jest trochę inne, dotyczy to krzywdy w stosunku do dzieci. Wtedy również jajowód ulegnie pogrubieniu, przez co może dojść do jego niedrożności, więc plemnik i komórka jajowa nie mogą się spotkać. Może być i tak, że po zapłodnieniu wystąpi niedrożność i zarodek zagnieździ się w jajowodzie, nazywa się to ciążą poza maciczną, a embrion nie jest w stanie rozwinąć się w tym miejscu i zawsze potrzebny jest zabieg chirurgiczny ratujący życie.

2 specjalny program przysadki mózgowej.

Jest to mały gruczoł znajdujący się w pniu mózgu, zajmuje się produkcją i regulacją poziomu hormonów w organizmie.

Produkuje na przykład hormony żeńskie min. prolaktynę, to hormon odpowiedzialny za produkcję mleka. U matek karmiących zwykle poziom tego hormonu jest wysoki, dzięki czemu mamy efekt biologicznej antykoncepcji, więc w tym okresie nie dochodzi do zapłodnienia. Drugim czynnikiem który podnosi poziom prolaktyny, ale u matek nie karmiących i gdy nie jesteśmy w ciąży, jest konflikt biologiczny o takiej treści emocjonalnej, gdy nie mamy wystarczającej ilości pieniędzy, nie jesteśmy się w stanie utrzymać, wykarmić rodzinę, więc w podświadomości zakiełkuje myśl, że nie damy radę utrzymać kolejne dziecko. A ponieważ tak czujemy i myślimy, to nasz mózg nie pozwoli na zapłodnienie podnosząc poziom prolaktyny, bo i tak nie będziemy go w stanie utrzymać.

Stan taki trwa przez cały okres aktywny konfliktu, do momentu uspokojenia, lub poprawy naszej sytuacji życiowej, kiedy zapłodnienie jest możliwe. Tutaj nie dochodzi do wzrostu guza, lub atrofii tkanki, nie ma więc zmian narządowych, tylko występuje zmiana funkcji poprzez podniesienie poziomu hormonu.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że takie zmiany powodują nie możność zajścia w ciążę, znając Nową Medycynę możemy uświadomić sobie, że powyższe zmiany powodują czasową bezpłodność trwającą do rozwiązania problemu, potem ciąża jest jak najbardziej możliwa, nie musimy szukać cudownych, kosztownych rozwiązań bo to i tak nic nie da, oprócz drenażu naszych kieszeni. Widza i świadomość wystarczą by taki stan odmienić, więc zidentyfikuj swój problem, może być ich kilka, rozwiąż go – uspokój się, przetrwaj okres po rozwiązaniu konfliktu- może być dotkliwy i po tym czasie po 9 miesiącach usłyszysz płacz swojego dziecka.

Schemat przebiegu każdej zmiany, od kataru po problemy z zajściem w ciążęDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *