DIAGNOZA WŁASNA, CZYLI AUTO KONSULTACJA

Myślę, że można by dziś skreślić kilka zdań na temat biologicznej auto konsultacji.

Jest to forma samopomocy, diagnozy własnej. Różnie można by to nazywać, nie jest to ważne, ważne jest to, by samemu wyciągać wnioski, na temat swojego stanu zdrowia. Dlaczego? przecież tylko Ty sam wiesz, co u ciebie się dzieje, nikt z boku, nie zajrzy w głąb Twojej duszy, tylko sam jesteś w stanie określić swoje problemy, swoje bolączki, czy własne cierpienie.

Jeżeli mamy samemu dokonać diagnozy swojego stanu zdrowia i wyciągnąć sensowne wnioski, to powinno to wyglądać w taki sposób:

  1. Trzeba w stopniu podstawowym przyswoić sobie 5 biologicznych praw natury, gdyż one definiują, co determinuje nasze samopoczucie i odczucia.

Musisz wiedzieć:

– co to jest konflikt biologiczny

–  co to jest zachorowanie i jak działa

– co to są listki zarodkowe

– jak działają mikroorganizmy

– jakie główne organy przynależą do danego listka zarodkowego

– jak te organy zachowują się w razie konfliktu.     

Posiadając tę podstawową wiedzę biologiczną, będziesz w stanie samodzielnie zidentyfikować swój problem, dlatego że:

– jeżeli dopadną Ciebie objawy chorobowe, to nie polecisz od razu do lekarza, tylko będziesz wiedzieć, że masz z górki, jest już po problemie, konflikt się rozwiązał i następuje regeneracja, czy tego chcesz czy nie, czy będziesz łykać prochy, czy nie. To nie ma znaczenia, regeneracja postępuje z ciężkimi nieraz objawami, takimi jak bóle głowy, gorączka, łamanie w kościach, fatalne samopoczucie itp. Znamy to, każdy przez to przechodził.

– leżąc w łóżku, zastanowisz się, co się mogło wydarzyć, że wpadłeś w sytuację stresową i podświadomość musiała Ci wspomóc kompensując negatywne uczucia, w postaci zmian na narządach. Postaraj się wyszukać problem, który nastąpił tydzień, dwa wcześniej, w pracy, w domu- przeważnie to problemy socjalne, więc w naszym najbliższym otoczeniu.

– jak Ciebie olśni co się wydarzyło, znajdziesz narząd zajęty zmianą, to nie jest trudne, gdyż mamy tylko 4 typy konfliktów głównych i łatwo znaleźć, który listek zarodkowy był dotknięty zmianą.

– znając to, będziesz wiedzieć, czy to guz gruczołowy, czy atrofia wcześniejsza tkanki  i obecnie następuje to odbudowa, w postaci powrotu do sytuacji sprzed konfliktu, lub rozkład nie potrzebnego już guza.

– wiedząc ile trwał konflikt, określisz dokładnie kiedy się skończy i postarasz się nie popadać drugi raz w ten sam problem

– jak nie masz wyjścia, bo nie możesz pozbyć się teściowej, to świadomie ograniczysz przeżywanie i stresowanie się, a gdy to się nie uda ( na pewno tak będzie na początku ) to przeżyjesz ten problem łagodnie i z uśmiechem na ustach, wiedząc jak to działa. Nie będziesz się bał diagnoz i przerzutów.

Oczywiście diagnoza lekarska jest wskazana, często konieczna, gdyż sami często nie jesteśmy w stanie określić, który narząd, bądź jego część jest zajęta zmianą. Pamiętajmy, że niektóre z nich, są zbudowane z trzech listków zarodkowych ( nerka ) dużo z dwóch ( wątroba, trzystka ), więc całkowicie inne konflikty przynależą i inaczej działa część tkanki danego narządu /  guz / ubytek.

Więc diagnoza właściwa, z góry przesądza co się wydarzyło i własna konsultacja jest dużo prostsza.

Czy takie działanie jest ważne?

uważam że tak, gdyż od razu możemy wyszukać, jakie zawirowanie emocjonalne nas spotkało, kiedy to się wydarzyło i jakie będą następstwa.

Możesz się uspokoić, bo wiesz że już gorzej nie będzie, masz z górki, to już regeneracja i tylko ze spokojem trzeba to przeżyć, a nie wymyślać problemy ( czytaj przerzuty ).

To o czym tu piszę, naprawdę nie jest trudne do przyswojenia dla średnio ogarniętej osoby, z analitycznym myśleniem, potrafiącej wyciągać wnioski, ale też dotyczy to osób, które nie są tak schorowane, że nie wiedzą, jaką garść leków codziennie maja brać, albo też tych, którzy mają tragiczne diagnozy, ciągłe nawroty, gdzie są już poszatkowane przekaźniki mózgowe i odbudowa nie jest możliwa. Same sobie na pewno nie poradzą, będzie to trudne, dlatego Hamer zawsze powtarzał, zdobywaj wiedzę biologiczną, zanim dopadnie Ciebie diagnoza lekarska.

Ucz się i zacznij żyć, nie musisz być mięsem armatnim dla medycyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *