GRUPA GERMAŃSKIEJ

Przystąp do społeczności germańskiej.

W związku z bardzo dużym zainteresowanie blogiem i zamieszczanymi artykułami, jak też odzewem na nie, postanowiłem rozwijać go bardziej zaawansowany sposób: 

– powstanie grupy zamkniętej

– zdobywanie bardziej zaawansowanej wiedzy germańskiej

– szkolenia i seminaria dla zainteresowanych

– analiza ciekawych przypadków medycznych

–  w przygotowaniu ebok o medycynie germańskiej i 5 Prawach Natury.

Zamierzam od okresu zimowego prowadzić webinary w formie wykładu, przy włączonym czacie, gdzie będzie można zadawać pytania. Z czasem dojdziemy do formuły spotkań, by wszyscy byli zadowoleni.

Proszę o sugestie i uwagi jak miałoby to wyglądać.

Poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, deklarujesz przystąpienie do  naszej społeczności, celem grupy nie jest terapia, tutaj każdy musi być sam dla siebie uzdrowicielem, poprzez swoje odczucia, emocje i znajomość Praw Natury na podstawie nauki empirycznej wynalezionej przez doktora Hamera.

Dlaczego? dlatego, że nikt za Ciebie nie może się przestraszyć i nikt za Ciebie nie jest w stanie się uspokoić. Ale znając mechanizmy medycyny Germańskiej, jesteś w stanie na spokojnie pozbyć się problemów ze zdrowiem. Zresztą jak przeanalizujesz w ciągu kilku ostatnich lat swoją historię „chorobową”, to powinieneś zrozumieć co się działo i jak zmiany przebiegały. One powinny być dla Ciebie już bardziej spójne i logiczne.

    Formularz kontaktowy