PODSTAWY GERMAŃSKIEJ CZ. 9 PRAWO SENSU

Ostatnim Biologicznym Prawem, stanowiącym podsumę wszystkich czterech wcześniejszych, zawartych i opisanych w ośmiu częściach niniejszego blogu, jest Prawo Biologicznego Sensu. Można by rzec, że z tych czterech praw wyłoniło się piąte, stanowiące kwintesencję zachowań biologii. Natura jest nastawiona na przetrwanie i zmiany tak zwane chorobowe, jak to przedstawia dzisiejsza medycyna szkolna, nie występują po to, by nas zabić, tylko wspomóc w sytuacjach stresowych, jako dopasowanie do zaistniałych problemów życiowych.

Ważne jest to, że zmiany pochodzące z zatruć, nieprawidłowego odżywiania, napromieniowania, urazów i wypadków, są nie biologiczne, bo natura nie ma na to wpływu i sensowne programy ratunkowe tu nie działają. Trudno przecież uznać, jak ktoś naszprycuje się dopalaczami, a wątroba ledwo zipie,

że jest to zachowanie biologiczne. Za wyjątkiem tych powyższych czynników, wszelkie zmiany w naszym organizmie, powstają z poziomu psychiki, gdzie poprzez mózg, oddziaływują na narządy w postaci ubytków, lub przyrostów tkanki.

Doktor Hamer początkowo określał, że te prawa dotyczą zmian rakowych, ale okazuje się, że wszystko począwszy od kataru, alergii, cukrzycy, pogorszenia wzroku czy słuchu, do poważnych guzów, dotyczy zmian naturalnych i różnica jest tylko w stopniu intensywności konfliktu i czasu jego trwania. Trzecią składową można dodać strach, który aktywujemy u siebie na skutek diagnoz lekarskich, które aktywują zabójcze przerzuty. Pisałem o tym wielokrotnie i tu nie będę się powtarzał.

„ Choroba” w ścisłym pojęciu tego słowa nie istnieje, istnieją tylko sensowne inteligentne zmiany.

Tak można podsumować te 5 Biologicznych Praw Natury.  

Natura chce, być żył …………..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *