PRZERZUTY

Postanowiłem dziś napisać o przerzutach nowotworowych, temat sam w sobie straszny, zawierający aurę tajemniczości, bezsilności, sytuacji już bez wyjścia. Właściwie osoby mające raka, czekają na przerzuty, wiedzą że każdy je dostaje, jest to jakby nieodłączna część zmian nowotworowych, która prowadzi do śmierci.

Jaka jest prawda? W świetle medycyny germańskiej i 5 Biologicznych Praw Natury przerzuty nie istnieją, dlaczego? gdyż sama mechanika powstawania guza nowotworowego jest całkowicie sprzeczna z tym, co podają medycy. Nie mówiąc już o istocie guza, która jest przedstawiana w formie zabójczych komórek, które chcą nas zgładzić – a ludzie jeszcze w to wszystko wierzą. Jak by to była prawda, to ludzkość wyginęła by 100 tys lat temu. Niech mi ktoś wytłumaczy, jak np. guz jajnika wielkości połowy pestki od wiśni, zabije dojrzałą kobietę? Tak po chłopsku, bo ja nie rozumiem, osoba umiera – ale na co i jak ? zastanawiał się ktoś co konkretnie powoduje że umieramy?  bo to nie takie proste umrzeć sobie. Dużo pytań dziś, ale odpowiedzi przyjdą.

Chciałbym byś trochę bardziej zastanowił się czytelniku nad tym o czym dziś pisze, ale z właściwą logiką, a nie bezrefleksyjnie, bo ktoś powiedział, albo tak o tym się pisze czy słyszy. Kiedyś pisałem o istocie śmierci, oczywiście prócz zdarzeń na które matka natura nie ma wpływu, to jest  przypomnę, zatrucia, niedożywienie, wypadki, napromieniowanie.

W pozostałych przypadkach, nasz mózg biokomputer steruje wszystkim i w 99 procentach nasza śmierć zależy tylko i wyłącznie od tego, że na skutek obrzęku ognisk Hamera głównie w fazie kryzysu epilepleptoidalnego, mózg nie jest w stanie przekazywać impulsów do pracy np. serca, te ośrodki znajdują się po obu stronach nad lewym i prawym uchem okołowysepkowo. – pisałem o sercu nie dawno. Serce po prostu się zatrzymuje i nie pomoże tu żadna resuscytacja, adrenalina, kroplówki. Dlatego konflikty rewirowe dotyczące kory mózgowej pochodzące z ektodermy są bardzo niebezpieczne. Doktor Hamer udowodnił nawet, że nikogo nie udało się uratować z osób, u których trwały one ponad 9 miesięcy. Zbierze się tak duża masa konfliktowa, że obrzęk zakłóci sterowanie impulsami pracy serca, a przecież wystarczy kilka minut, by mózg obumarł.

Zboczyłem z tematu jak zwykle, miało być o przerzutach – dlaczego one nie istnieją?

– każdy guz to tak zwana zmiana celowa i sensowna, uruchamia się na skutek przeżywanych konfliktów codziennych, których nie unikniemy, wynikają z rozwoju ludzkości, ewolucji i nagłych zdarzeń życia. Więc przyrost komórek jest niezbędny, aby przystosować się do sytuacji stresowej, jakiejś niezaspokojonej potrzeby, skompensowania utraty czegoś, bądź niemożnością otrzymania czegoś. Wtedy powstaje namnażanie komórek, by zwiększyć np. ilość soków trawiennych, czy gruczołów mlecznych. ( Istnieje też sytuacja odwrotna, ubytek a potem odbudowa, też przedstawiana jako nowotwór )

– w żadnym wypadku taka komórka nie wędruje z krwią np. do płuc – bo i po co? jeden konflikt jedna zmiana. Pamiętajmy, że wszystkie nasze narządy powstały tylko z trzech listków zarodkowych i nie ma możliwości, by komórki pochodzące z endodermy, osiedliły się na narządach pochodzących z ektodermy.

– na skutek diagnoz lekarskich – np. właśnie coś wykryliśmy, musimy to obserwować-  osoba przeżywa kolejne konflikty, strachu przed śmiercią, co będzie z długami, kto zaopiekuje się dziećmi itp. Powstają następne ogniska, które kumulują się, a nieznajomość germańskiej powoduje, że zapadamy się, pogrążamy, toniemy w nich powodując kacheksje, czyli wyniszczenie organizmu.

– tak zwane markery nowotworowe które wymyślili, to nic innego, jak zmiany w składzie krwi, które są normalnym zjawiskiem  w organizmie, na skutek zmian naturalnych ( czytaj konfliktów )

Więc przerzuty nie istnieją, istnieją tylko w głowach i umysłach ludzi, sami je w sobie wytwarzamy na skutek braku znajomości istoty medycyny germańskiej, która jest nauką empiryczną, udowadnialną w każdym przypadku.

A istota jest prosta, tylko 5 Biologicznych Praw Natury.

Zrozum ją puki jesteś zdrowy, bo jak dostaniesz diagnozę będzie już za późno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *