Rak piersi – część 1 ( tkanka gruczołowa, gruczoły mleczne )

Pierś jest zbudowana z gruczołów które produkują mleko i przewodów odprowadzających. Gruczoły mleczne powstały z MEZODERMY, a przewody odprowadzające z EKTODERMY, więc każdy z nich reaguje na inny konflikt biologiczny i inny jest przebieg zmian na tych częściach.

Ta część piersi sterowana jest poprzez dwa ośrodki w móżdżku po lewej i prawej stronie.

Ośrodek sterowania gruczołami piersi po obu stronach móżdżku

Pewnego dnia matka przeżyła konflikt – troska matki o dziecko. Chłopiec wyrwał się z ręki i wpadł po samochód, matka robi sobie wyrzuty: gdybym trzymała go mocniej za rękę ……… , jestem złą matką …………… W ułamku sekundy  podświadomość przełącza mózg na sytuacje stresową, a w lewej piersi jeżeli matka jest osobą praworęczną następuje namnażanie komórek gruczołowych które zajmują się dodatkową  produkcja mleka. Przyrost guza trwa tak długo, jak sam konflikt troska matki o dziecko.

Unerwienie wegetatywne matki przełącza organizm na sytuacje stresową: ( FAZA ZIMNA )

– nie może jeść

– nie może spać

– ma dręczące myśli

– traci wagę

– ma zimne ręce

– nie może, nie chce podzielić się z drugą osobą tym problemem

Równocześnie po o prawej stronie w móżdżku w ośrodku sterowania gruczołami mlecznymi lewej piersi można sfotografować kuliste okręgi w formie tarcz strzelniczych, tak zwane Ognisko Hamera i ta lezja w mózgu trwa dopóki matka znajduje się w sytuacji stresowej.

Po ustaniu sytuacji stresowej na skutek tego, że dziecko wróciło do zdrowia, wówczas organizm na wszystkich poziomach, psychika (duch ) mózg, narząd przełącza się w fazę zdrowienia na skutek konfliktolizy ( rozwiązania problemu ) i matka przechodzi w fazę wagotoniczną ( zdrowienia )

Objawy takiego stanu to : ( FAZA CIEPŁA )

– ciepłe ręce

– dobry apetyt

– ogromne zmęczenie

– słabość – przyrost wagi

Symptomy mózgowe: kolista struktura tarcz strzelniczych ulega obrzękowi iw następnych fazach glejak zostaje usunięty i sytuacja całkowicie wraca do normy.

Symptomy psychiczne: uspokojenie, ustają natrętne myśli, równowaga duchowa, odzyskanie spokoju.

Symptomy narządowe: po ustaniu konfliktu, gdy sytuacja jest już wyjaśniona komórki (rakowe ) w piersi które przyrosły w tym czasie, zostają rozłożone przez mikroby ( jeżeli istnieją i nie zostały zabite przez antybiotyki )  i usunięte z organizmu w procesie serowacenia. Jeżeli nie mamy odpowiednich mikrobów do rozłożenia guza, komórki te zostają otorbione i tam pozostają nie szkodząc nikomu. Więc przyczyną konfliktu jest kłótnia troska z członkiem rodziny lub utrata kochanego zwierzęcia, niepokój zmartwienie że nie można wyżywić rodziny, zapewnić dobrostanu, chcę pomóc ale nie mogę.

Moment uderzenia DHS – specjalnego programu natury na skutek konfliktu

Sens biologiczny takiego programu ( raka piersi ) to wytworzenie większej ilości mleka w celu wyżywienia, uspokojenia, oraz wykarmienia piersią.

Często właśnie badania profilaktyczne ujawniają blizny, czy nawet drobne przyrosty guzów, które nigdy by nie zostały odkryte, dlatego że są sytuacje o różnej skali emocji, gdzie konflikt trwa kilka dni, guzek jest nie zauważalny, rozwiązanie konfliktu następuje szybko, kobieta parę dni źle się czuje, ale nie wszyscy biegają od razu do lekarza, więc sytuacja się normuje.

W przypadku takiego „ odkrycia „ wraca stres i strach, powstają następne konflikty w formie tak zwanych przerzutów  i osoba jest „ ugotowana” . Niestety kończy się to często tragicznie, a przyczyną tego może być przypadkowo odkryty mały guzek w piersi.

Konkluzja jest taka, że na tego  guza piersi w żaden sposób nie da się umrzeć, to jak pestka po wiśni, umiejscowiona w tkance łącznej – jak ona może doprowadzić do śmierci? A jednak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *