RAK PROSTATY ( GRUCZOŁU KROKOWEGO )

W drodze konfliktów psychicznych uruchamiamy zmiany, które mistyfikują się poprzez centralny biokomputer którym jest mózg, na organach czy narządach. Miejsce zmiany rakowej zależy oczywiście od treści konfliktu, gdyż przypomnę krótko, że jesteśmy zbudowani z trzech listków zarodkowych i każdy inaczej reaguje. I tak:

– endoderma – treść konfliktu kęs, złość nie do strawienia

– mezoderma – treść konfliktu  atak

– łożysko nowego mózgu – treść konfliktu utrata własnej wartości

– ektoderma, – treść konfliktu konflikty seksualne, oddzielenia, separacji, rozłąki.

Listki zarodkowe z których powstały wszystkie narządy

Prostata jest małym narządem, gruczołem płciowym, który posiadają tylko mężczyźni, jest wentylem dla dróg moczowych, produkuje hormony i składniki płynu nasiennego.

Treścią konfliktu powodującym raka tego gruczołu, jest frustracyjny konflikt seksualny między kobietą a mężczyzną, konflikt plugastwa między kobietą a mężczyzną, wielkie świństwo które spotyka mężczyznę, oburzająca niesprawiedliwa relacja między mężczyzną a kobietą o podłożu seksualnym. Na te konflikty biologiczne reaguje prostata.

Obecnie medycyna szkolna podaje, że na pierwszym miejscu umieralności mężczyzn, jest rak prostaty. Jak guz wielkości 1 centymetra potrafi unicestwić osobnika? Kto zna biologię i medycynę germańską to wie, że na to nie da się umrzeć, nie ma szans by coś takiego mogło nas zabić. Ale statystyki mówią co innego- dlaczego? to proste, na podbudowie tego jednego, popadamy w następne  i unicestwiamy się w wyniku ich komplikacji, podłożem tego jest oczywiście diagnoza lekarska.

Dlaczego zwracamy w ogóle uwagę na ten narząd? Dlatego że występują trudności w oddawaniu moczu, a telewizja i reklamy robią swoje, skutecznie nas straszą, wbijają nam w podświadomość że prostata to wyrok śmierci, a my to przyjmujemy i się poddajemy. Tak się włączają programy destrukcji, które odprawiają nas na tamten świat. Zresztą nie tylko w przypadku prostaty, ale każdego innego narządu, bo schemat działania zmian jest taki sam. W fazie aktywnej konfliktu występuje przerost gruczołu , gdyż istnieje zwiększone zapotrzebowanie na wydzielinę gruczołu, na hormony płciowe. To pomoc organizmu w poprawie męskości, a wiąże się z tym podniesiona wartość PSA- antygenu gruczołu krokowego. Taki guz jest nie zauważalny, bowiem wolno rośnie i potrzeba 2-3 miesiące aktywnego konfliktu, by guz był wielkości wiśni, czy małego orzecha. Bez „ profilaktyki”  czyli bezsensownych badań w kierunku PSA, rozwiążemy konflikt i sytuacja wróci do normy. Ale jak ktoś się już zbada i wyjdą wyższe wartości, taka osoba jest ugotowana bez znajomości praw natury, czy medycyny germańskiej.

Przebieg zmian prostaty i umiejscowienie ośrodka sterowania w pniu mózgu.

Po rozwiązaniu konfliktu, gdy konflikt plugastwa czy frustracji seksualnej jest bezprzedmiotowy, następuje rozkład guza poprzez grzyby w procesie serowacenia, wtedy ten guz puchnie, gdyż rozkład jest przeprowadzany w środowisku wodnym, gdyż jest najbardziej optymalny i wtedy odczuwamy problemy w postaci trudności z oddawaniem moczu.

Taka sytuacja może trwać parę tygodni, im dłużej trwał konflikt, tym dłużej będą odczuwalne objawy po rozwiązaniu konfliktu. Po rozłożeniu guza przez grzyby i mykobakterie, sytuacja całkowicie wróci do normy. W końcowej fazie zabliźniania poziom PSA wraca do normy.

Jedynym sposobem na zatrzymanie endodermalnego rozwoju guza, trzeba rozwiązać konflikt powodujący emocjonalne zawirowanie. Jest to naturalny sposób zaprojektowany przez Matkę Naturę do wyzdrowienia. W przeciwnym wypadku zgotujemy sobie piekło na ziemi w postaci zmian chorobowych, co za tym idzie nastąpi unicestwienie osobnika, co się aktywnie dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *