Spotkania grupy

Dziś odbiegnę od wpisu tematycznego, który jest w przygotowaniu, a będzie dotyczył kwestii podstawowych z 5 Praw Natury, część 3 podstaw medycyny germańskiej.

Chciałem skreślić kilka zdań na temat spotkań naszej grupy. Mianowicie udało się to zrobić z problemami technicznymi z mojej strony, to jest do poprawienia i chcę to zrobić, bo za kilka dni następne. Było obecnych 9-10 osób, co jest liczbą bardzo dobrą, problemem jest ograniczona liczba miejsc do 12 w programie, który używałem dzięki pomocy kolegi z grupy. Będę musiał to rozwiązać poprzez przejście na kanał Zoom, tam jest pokój na 100 osób. Ale najpierw musi być większa ilość chętnych do spotkań.

Co do nagrywania spotkań, to by uczestnikom to nie przeszkadzało, możemy nagrywać i rozmawiać bez udziału kamerki i próbować to wstawić na bloga, by inni skorzystali. Wiadomo, że jest trochę improwizacji i zamętu, wynika to z zaawansowania słuchaczy. Myślę, że na f-k będę emitował wykłady po około 10 – 15 minut, od podstaw. Lepsze krótkie wideo cyklicznie, niż długie jednostajne gadanie.

Członków grupy będę informował drogą mailową.

Jeżeli są jakieś uwagi, to proszę o nie na blogu, lub adres mailowy: marek@medycynagermanska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *