TRZUSTKA – WYROK ŚMIERCI?

Trzustka zbudowana jest z dwóch rodzajów tkanek:

–  tkanki gruczołowej, którą biologiczną funkcją jest produkcja soków trawiennych, nawilżanie kęsów i przekazywanie ich dalej.

– przewodów odprowadzających, których funkcją jest wprowadzanie wyprodukowanych soków trawiennych do dwunastnicy.

Obie te tkanki pochodzą z innych listków zarodkowych, więc zachowują się całkiem inaczej w przypadku przeżywanych konfliktów:

– tkanka gruczołowa zbudowana jest z najstarszego listka zarodkowego, tj. endodermy i reaguje przyrostem tkanki.

– przewody odprowadzające zbudowane są z nabłonka płaskiego, a pochodzą z najmłodszego listka zarodkowego ektodermy i reagują atrofią, ubytkiem tkanki ( owrzodzeniem )

W tym przypadku więc mamy dwa inne konflikty, które dotykają trzustkę, jak też dwa ośrodki sterowania tkanką gruczołową i przewodami odprowadzającymi i teraz omówimy co nam przytłacza duszę, że tak często nas dotyka rak trzustki i dlaczego jest tak wysoka umieralność na to schorzenie.

  1. Tkanka gruczołowa, która produkuje soki trawienne, reaguje na konflikt złość nie do strawienia, walka o kęs, sprawy rodzinne związane ze spadkiem, walka o pieniądze, udziały i ognisko Hamera powstaje w pniu mózgu i następstwem tego jest zwarty guz, gruczolakorak. Oczywiście natura nigdy nie działa wbrew nas, jest to program celowy, który pomaga rozwiązać problem. Przyrost komórek powoduje wzmożoną produkcję soków trawiennych, a te pomagają lepiej strawić ten kęs. Ta sytuacja trwa do momentu rozwiązania konfliktu, gdzie organ wraca do normy. Oczywiście przejdziemy też objawy po rozwiązaniu konfliktu, kryzys epileptyczny, wszystkie objawy, które są opisane wcześniej w 5 biologicznych prawach natury.

Pamiętamy że zasada każdego konfliktu jest taka sama, schemat działania organizmu jest powtarzalny w każdym przypadku i wystarczy znać istotę tak zwanych „ chorób” czyli działań obronnych organizmu, by spokojnie trwać w zdrowiu.

2. Przewody odprowadzające są zbudowane z nabłonka płaskiego i zarządzane są przez najmłodszy listek zarodkowy – ektodermę i reagują one na konflikt złości związanej z terytorium, rewirem, przynależnością, tożsamości. W fazie aktywnej nastĘpuje owrzodzenie przewodów, co skutkuje zwiększeniem ich światła po to, by zwiększyć przepływ soków trawiennych i taki jest biologiczny cel tej atrofii.  Tu już w fazie aktywnej następuje nadwrażliwość tkanki, więc czujemy ból.

Po rozwiązaniu konfliktu następuje regeneracja przy współudziale stanu zapalnego, silnego obrzęku i odbudowy tkanki, by wróciła do pierwotnej wartości.

dav

Podczas kryzysu epileptycznego następują bóle, gorączka, nawet utrata świadomości, zapalenie trzustki, więc biegniemy do lekarza z naszej nieświadomości i nie znajomości praw natury.

W tym momencie diagnozują nam nowotwory trzustki, oczywiście jak ktoś wie o co chodzi, to na to nie da się umrzeć, ale dochodzą następne konflikty związane z tą diagnozą, przecież wiemy że wszyscy na to umierają, więc wykańczamy się sami poprzez nie znajomość biologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *