WALKA Z RAKIEM

„Przegrał walkę z rakiem”

Skąd my to znamy? jest mnóstwo wpisów tego typu, zbiórek charytatywnych, próśb o pomoc, walce z rakiem. A dopełnieniem tego wszystkiego jest – walczył ile sił, ale przegrał walkę z rakiem.

Walka z rakiem? może lepiej się z nim zaprzyjaźnić, poznać go, jak działa, jak funkcjonuje, po co jest w nas i jak z tym żyć. To są proste pytania, ale odpowiedzi tez są proste, dla ludzi którzy maja podstawową wiedze o biologii, o 5 Prawach Natury, o odpowiedzialności za samego siebie.

Wtedy okazuje się, że:

  • rak rzeczywiście istnieje
  • jest potrzebny w tym właśnie momencie
  • jest zmiana sensowną w reakcji na dramatyczną sytuacje życiową
  • nie trzeba z nim walczyć, lepiej go poznać
  • znając Prawa Natury nie boimy się go
  • wiemy jakie są fazy jego działania
  • jak się będziemy czuć w trakcie ” zachorowania ”
  • co to przerzuty i dlaczego są to bzdury

Trochę wysiłku własnego, poznania i przyswojenia za darmo podstaw, odwraca sytuację o 180 stopni, od rozpaczy, strachu, cierpienia, walki, chemii, naświetlań, drenaż finansowy, po argumenty opisane nieco wyżej, że rozumiejąc biologiczny sensowny program każdej zmiany, wiemy że namnażanie komórek jest konieczne, aby skompensować sytuację która wywołuje nasze cierpienie, a ono bierze się z nie zaspokojonej potrzeby, która skutkuje zmianami narządowymi.

Oczywiście tym wszystkim steruje nasz biokomputer – mózg, który poprzez ośrodki sterowania, wywołuje zmiany w danym narządzie, akurat tym, który pomoże w rozwiązaniu danej sytuacji stresowej.

Np. jeżeli się wściekamy na sąsiada i są spełnione kryteria powstania zmiany, to możemy zareagować gruczołem wątroby, następuje namnażanie komórek ” rak” ale nie po to by nas zabić, tylko wyprodukować więcej żółci, by strawić tego kęsa wściekłości. Do momentu rozwiązania konfliktu następuje namnażanie komórek i wzrost guza, po czym przechodzimy do fazy regeneracji. Sytuacje wraca do normy, grzyby i mykobakterie pomagają w rozkładzie guza, mamy złe samopoczucie, ale wracamy do zdrowia i po kłopocie.

To podstawowy mechanizm każdego raka, od kataru do choroby psychiczne, znając go ochraniamy się od cierpienia, wyniszczenia i śmierci. Bez tego żonglujemy życiem, gramy w ruletkę, czy trafimy na raka czy nie.

Przyswajaj wiedzę, nie bój się, zrozum zasady, a będziesz żył długo- chyba że umrzesz z przyczyn nie biologicznych- bo niestety umieralność wynosi na dzień dzisiejszy 100%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *