ZNACZENIE ŚWIADOMOŚCI cz. 1

Oczyść swój umysł, abyś mógł zrozumieć przebieg zmian chorobowych.

Medycyna Germańska już ponad 30 lat temu naukowo udowodniła co to choroba, tzn. jak i dlaczego przebiegają zmiany, co je powoduje i jak je zakończyć i w przeciwieństwie do konwencjonalnej która błądzi w ciemno i ocenia tylko narząd i na zasadzie ruletki mówi –  może się uda wyleczyć, może nie, nie bierze w ogóle czynników psychiki i mózgu który wszystkim steruje.

Matka Natura wyposażyła nas w mózg komputer, który myśli i musimy wziąć sprawy w swoje ręce, nikt tego za nas nie zrobi. Zwalamy odpowiedzialność na lekarza, księdza, szwagra, brata, sami czując się niej zwolnieni. I natura odpłaca nam pięknym za nadobne.  Ludzie chodzą do pracy, biorą kredyty, oglądają reklamy, chodzą do kościoła, lekarzy i są jak te krowy które nie zmieniają poglądów, przecież mamy tylko robić swoje. I robimy swoje bojąc się by nie zachorować, bojąc się diagnozy, bo ona to często wyrok śmierci. Okazuje się że wszystko jest w nas, cały proces zmian chorobowych i wyleczenia jest w naszych rękach, tylko trzeba zdać sobie sprawę, że gdy osiągniemy spokój i ład wewnętrzny kiedy weźmiemy odpowiedzialność za sprawy które nas dotyczą, znając przebieg procesu zmian, nastąpi pozytywne zakończenie. Jeżeli powierzymy go komuś innemu to z tego mogą być tylko kłopoty. Dlatego rozwiązujmy swoje problemy, zrozummy je dlaczego dana sprawa stanowi dla nas problem, sprawdźmy jaka potrzeba biologiczna za tym stoi i zajmijmy się zaspokojeniem tej potrzeby. Kiedy konflikt się rozwiąże, jest bezzasadny i nawet kiedy wystąpiła zmiana nowotworowa od zapalenia krtani do raka jelita, o jakiej zmianie byśmy nie mówili, to możemy jej się szybko pozbyć.

Ludzie nie są gotowi rozwiązywać sami swoje problemy z pominięciem czynników zewnętrznych, a zamiast tego uciekają w różnego rodzaju pigułki zwane narkotykami, myśląc że one im pomogą.  Ale to tak nie działa, bo walka z rakiem to nie zderzenie ze ścianą jak nam wmawiają. Walcz z nim, zapij go wódką, albo dietą marchewkową, co znajomy to i terapia, ale walka z nim nie ma sensu, tracimy tylko czas i siły, to jak kopanie się z koniem. Zamiast walczyć jak z nieruchomą ścianą, może lepiej zatrzymać się i wyruszyć w drugą stronę w której nie ma przeszkód, otworzyć swój umysł i znaleźć rozwiązanie, bo ono już jest tuż tuż, trzeba się tylko po nie schylić.

Aby to zrobić nie trzeba kończyć studiów, być nadzwyczaj inteligentnym czy bogatym, cały przebieg wszystkich zmian od bólu gardła czy kataru, po nowotwory działa według 5 prostych zasad, 5 Biologicznych Praw Natury. Istota jest naprawdę prosta, przeczytaj to 3 razy, a zrozumiesz sens działania wszystkich „chorób” że one są okresami zdrowienia po rozwiązaniu konfliktu, a że ta regeneracja odbywa się przy zapaleniach, bólach, gorączce i wtedy szukamy pomocy w postaci lekarza i pigułki i się nakręcamy że przecież terapia nam pomogła. Ale to i bez niej i tak już zdrowiejemy, potrzebny jest spokój i regeneracja, bo tak działa biologia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *