ASTMA

Nazwa tej choroby jest myląca z prawdziwymi objawami jaka zna Medycyna Germańska. Nie wchodząc teraz w szczegóły, że właściwa astma oskrzelowa lub krtaniowa wiąże się z konstelacją dwóch ośrodków sterowania w korze mózgowej, gdzie jeden sterujący mięśniami krtani, lub oskrzeli jest w tak zwanym kryzysie epileptycznym, a drugi ośrodek z grupy tak zwanych ośrodków rewirowych w fazie aktywności.

Przykład występowania astmy oskrzelowej

Zajmijmy się teraz potoczną nazwą astmy, która powtarzam nie odzwierciedla prawdziwej natury tej choroby, potocznie wiadomo że jest praktycznie nie uleczalną , nie wolno się przemęczać, należy przyjmować doustne specyfiki wziewne itp.

Jaka jest naprawdę ? okazuje się, że nie jest to tak skomplikowane i straszne jak przedstawia to medycyna konwencjonalna, dlaczego? może mają na całe życie pacjenta? Problemem jest to, że nie potrafią powiązać trzech płaszczyzn, na których rozwijają się wszystkie zachorowania, mianowicie psychiki, mózgu i narządu, które to działają synchronicznie. Medycy w białych kitlach widzą tylko objawy i potrafią zaaplikować pigułkę, a że pacjent całe życie będzie się bał tej i innych „chorób” to praktycznie się uzależnia od tych praktyk.

Wystarczy poznać trochę medycynę germańską i wszystko wygląda o wiele prościej. Takim przykładem jest astma, gdzie jest to napad epileptyczny mięśni oskrzeli lub krtani, w zależności od płci i ręczności osobnika, który jest już po rozwiązaniu dręczącego nas problemy związanego z przerażeniem , ze strachem. Po rozwiązaniu konfliktu, guzek Hamera znajdujący się w ośrodku motorycznym oskrzeli lub krtani po prawej lub lewej stronie kory mózgowej, na skutek obrzęku osiąga maksymalne rozmiary i uciska na te ośrodki sterowania. A że jest to proces w każdym przypadku konieczny, przechodzimy go wszyscy i w każdej „ chorobie” , więc trzeba to przetrzymać, a świadomość tego jak to działa, spowoduje że będzie to ostatni atak astmy.

Schemat przebiegu każdego zachorowania.

Wyróżniamy dwa typy astmy

– astma oskrzelowa, na którą zapada praworęczny mężczyzna, lub leworęczna kobieta, konfliktem który to aktywuje jest strach przed utratą terytorium, coś mi zagraża, czegoś się przeraziłem.

Charakterystyczne objawy astmy oskrzelowej, to kaszel, skurcz oskrzeli i wydłużony wydech.

– przy astmie krtaniowej, gdzie dodatkowo może być upośledzony chwilowo ośrodek mowy, cechą charakterystyczną jest drapanie krtani, bezwolny kaszel krtaniowy i wydłużony wdech. Dotyka ona leworęcznych mężczyzn, lub praworęcznych kobiet.

Głównym konfliktem jest przerażenie, gdzie człowiek staje jak wryty, nie może wymówić słowa. Dlaczego ludzie ciągle chronicznie mają takie objawy, bierze się to z tego, że jak po rozwiązaniu konfliktu zdrowiejemy i następuje atak epileptyczny i objawy astmy, następuje przerażenie i ponowne popadnięcie w konflikt, gdzie aktywujemy znowu tę jednostkę chorobową, objawy ustają, więc myślimy że jest ok i problem się rozwiązuje, po czym znowu następuje kryzys i objawy i takie błędne koło może trwać latami.

Jedynym wyjściem by objawy astmy ustąpiły, jest trwałe rozwiązanie konfliktu, aby to zrobić, to trzeba poznać mechanizmy rządzące naturą i 5 biologicznych praw. Wtedy świadomie możemy rozwiązać konflikt, bo musimy rozumieć naturę tych procesów, wtedy astma wystąpi po raz ostatni.

Nie trzeba do tego kończyć pięcioletnich studiów medycznych, wystarczy kurs podstawowy i trochę własnej pracy, a uwolnimy się na zawsze od chorób

Występuje jeszcze astma oskrzelowo krtaniowa, jest ona bardzo groźna, bo zagrażająca życiu, ale występuje bardzo rzadko raz na 20 tys przypadków i charakteryzuje się tym, że nie można ani wdychać ani wydychać powietrze i w takim przypadku niezbędna jest natychmiastowa pomoc lekarska.

Uwaga: przy dzieciach do lat 8, należy zwrócić uwagę na konflikt matki, która na zasadzie nie widzialnego wi fi, przenosi konflikty na dziecko, te nie mając jeszcze wysoko rozwiniętej świadomości przejmuje je nie świadomie.

Zapraszam na wpis – relacja matka – dziecko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *