OMIKRON …….. ?

Sytuacja rozwija się zgodnie z przewidywaniem, nie tylko zresztą moim. Od momentu wymyślenia i wprowadzenia „plan demii” w 2020 roku, gdzie był to test, jak zachowają się ludzie, niestety elity go wygrały. Udało się ludzi spacyfikować, wmówić im bajki o fruwających i groźnych wirusach, które zabijają i teraz mogą posuwać się dalej. Droga wolna.

Co będzie dalej? Bo nie myślcie sobie, że ta pandemia, to tak sobie z niczego powstała przypadkiem, nie ma nad nią kontroli i nie wiadomo co dalej będzie. To nie prawda, a prawda jest taka, że świat to naczynia połączone, gdzie biznes styka się z polityką, medycyna to jedno z ogniw całego łańcucha, na które składa się praca, finanse i zdrowie. Ludzie poruszają się w tych głównie 3 obszarach, a kreują je media. Nieświadomi pułapki ludzie to kupują – zresztą ostatnio pan włodarz telewizji powiedział, że możemy pokazać wszystko, a ciemny lud to kupi.

Musicie wiedzieć, że wszystko co się dzieje w świecie, jest dokładnie planowane i realizowane od lat, oni maja czas. Zresztą nawet dwie wojny światowe wymyślono dawno przed ich wybuchem. Bo pod koniec lat 1800. Pisał to mistrz masoński Albert Pick. Dlaczego? min. przed zalaniem Europy bolszewizmem. Cały czas posuwamy się do przodu, w kierunku totalitaryzmu,  poprzez obecny wracający socjalizm, zaraz faszyzm, gdzie zabiera się coraz więcej wolności, a wprowadza ograniczenia, w imię naszego dobra.

Takie bajki to my, ale nie nam.

Brak papierowego pieniądza, sprowadzi nas do niewolników systemu, gdzie dostaniemy jakiś dochód gwarantowany, by przeżyć i siedzieć cicho i być może parę kanałów i gier wideo, by zająć czas. Nie przypadkowo powstał skokowy wzrost cen towarów, bo niby winna jest pandemia i przerwanie łańcucha dostaw. Rządzą nami psychopaci, a dla nich człowiek to zwykłe bydło. Inflacja, którą trzeba było parę lat temu trzymać w cuglach, poprzez wzrost stóp procentowych, poprzez zaniechanie, skoczyła tak w górę, że wymyka się spod kontroli. Czym to grozi? Hiperinflacją, lub kryzysem walutowym, spowoduje to skokowy wzrost rat kredytów, ludzie będą tracić majątki, firmy kredytowanie i zwijanie się. Za tym pójdzie bezrobocie, może i problemy z pożywieniem i energią. Po to testuje się całe społeczeństwa wymyślonymi wirusami, by sprawdzić, czy ludzie się zbuntują, czy wyjdą na ulice. A oni nie wychodzą, są protesty np. w sprawie aborcji, a gdzie trzeba się ruszyć w kwestii naszej przyszłości, to jest cisza. Media celowo kreują takie wydarzenia, by odwrócić uwagę ludzi, od tego co się ma wydarzyć.

Zamyka się całe branże gospodarki i nic, zamyka się ludzi w domach i nic, szczepi się na potęgę, nie wiadomo czym i po co, ludzie nic. Jak tak, to możemy posuwać się dalej, Australia i Nowa Zelandia, kraje wybitnej wolności, tworzą obozy dla antyszczepionkowców i myślących inaczej. W Chinach, każdy ma elektroniczną tablicę nad sobą, z ilością punktów, czy może iść do kina, czy nie. Europa się komunizuje, już nie ma gdzie się schować bezpiecznie. Czeka nas społeczeństwo zombie, nie myślących, sterowalnych, ograniczonych istot zwanych ludźmi? może bardziej robotami……

Stara zasada rządzenia jest bardzo na czasie – problem – reakcja – rozwiązanie.

Tworzą problem – zdrowotny, ekonomiczny, terrorystyczny, energetyczny, potem jest reakcja na to, trzeba coś z tym zrobić, tak nie da się żyć. Trąbią wszędzie o tym, we wszystkich mediach, wywiady z ekspertami, porady, płacz. Wreszcie przychodzi rozwiązanie, krzyczą wszech i wobec, że oto mamy rozwiązanie, wyjście z sytuacji, mamy szczepionki, tworzymy wysokie stopy procentowe, zamykamy wszystkich w domach, zmieniamy prawo w polski ład, by zniszczyć klasę średnią, bo przecież nie mają już co rozdawać nierobom, a drukować się dalej pieniędzy się nie da, więc w imię dobra wspólnego, można napisać z dnia na dzień 700  stron ustaw, które nikt z sejmowych marionetek nie przeczytał, a przycisk nacisnął przy głosowaniu.

Więc medycyna germańska nie jest lekiem, na całe zło, bo świat jest kreowany przez kilku psychopatów, mających w swoich rękach finanse i media i służby. Ale chociaż można nie dać się im w kwestii własnego zdrowia, nie dać się zastraszać nowymi wariantami wirusów. Ostatnio zmienili definicję słowa pandemia, bo nie umiera tylu ludzi ile powinno, a by dopasować to do nowych rozporządzeń, muszą to zreklasyfikować. Co do własnego zdrowia, to już nie odpuszczą, bo ludzie ulegli, mamy kolejne dawki szczepionek, dawki przypominające, nowe nazwy wirusów i będą kolejne. Dlaczego to wymyślają? Bo to nie działa, ani wirusy, ani szczepionki, bo biologia nie tak funkcjonuje, jak poczytasz i zrozumiesz, to się uwolnisz od tego. Chociaż od tego, inne problemy pozostają, ale jak wyrzucisz telewizor przez okno i pooglądasz prawdę na np. you tube ( póki jeszcze można ) lepiej się przygotujesz na te zmiany, może ludzkość się obudzi i wywiezie te rządzące marionetki, służące wszystkim innym, tylko nie nam.

Takie modne stare słowo przebudzenie, jest coraz bardziej aktualne, byle ludzie rozumieli, co ona oznacza…….. nie o poranku, tylko poprzez otwarty umysł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *