ZROZUMIENIE ISTOTY CHORÓB

Z doświadczenia i z rozmów z różnymi osobami o chorobach i przyczynach ich występowania widzę, że największym problemem jest zrozumienie istoty zachorowań, czy chorób.

Ludzie zbyt gmatwają sedno sprawy, a to min. z powodu skomplikowania całej dzisiejszej medycyny szkolnej, po to wymyślono kilka tysięcy chorób, by zwykły człowiek czuł się w tym wszystkim zagubiony, był nikim, zdanym na łaskę boga w białym kitlu i całe życie żył w strachu. Mechanizm podobny do działania kościoła, ciemny lud jest zerem,

I teraz nie pojęte jest to, że osoba może poznać istotę chorób w dwie godziny i na całe życie uwolnić się od tego sterowanego bagna, nie do uwierzenia jest, że zwykły człowiek może żyć swoim życiem, nie bać się nowotworów i być wolny. Dlaczego? – gdyż całym organizmem zawiadują organy zbudowane tylko z 3 listków zarodkowych i zachowanie narządów w ramach danego listka jest identyczne. Trzy zasady rządzą wszystkimi „chorobami” a te „choroby” to zmiany sensowne i potrzebne nam do przeżycia w sytuacji konfliktowej, czy stresowej, która spowodowała zawirowanie emocjonalne, nie zaspokojoną potrzebę, czy osobistą traumę.

Jedynym problemem jest zachowanie spokoju w sytuacji kryzysowej, gdy faktycznie można by się poddać, kiedy można skapitulować, a jednak tego nie robimy, tylko zachowujemy zimną krew, znając te zasady rządzące całym światem przyrody, ludzi i zwierząt.

Najbardziej niezrozumiała dla ludzi jest dwuetapowość procesu występowania zmian, że zachodzą one dwufazowo, co określa drugie Prawo Natury. Czego zatem nie udaje się zrozumieć?, że objawy, które mogą być bolesne i nieprzyjemne, pojawiają się już po rozwiązaniu konfliktu i jest to faza regeneracji, zdrowienia. W znaczącej większości przypadków, niezrozumienie tej sytuacji, że większość objawów chorobowych powstaje po rozwiązaniu konfliktu, więc nie ma już czego rozwiązywać, trzeba dać czas organizmowi na regenerację i zdrowienie i przede wszystkim nie bać się, nie panikować, a w tym czasie 99% ludzi biegnie do lekarza i się zaczyna, stawiane są diagnozy, ludzie zaczynają się bać, powstają nowe ogniska, tak zwane przerzuty i błędne koło.

Najważniejsze to odzyskać spokój w obliczu danej sytuacji, nauczyć się zarządzać swoimi emocjami, by nie skazać się na przedwczesną zagładę. Musimy nauczyć się równowagi psychicznej, bardziej świadomego życia, lepszej komunikacji i nie dopuszczania do powstawania konfliktów, w przeciwnym razie uruchomione zostaną specjalne sensowne programy obronne organizmu, których nieznajomość powoduje stres i cierpienie i często przedwczesną śmierć. Nie da się na dłuższą metę walczyć wbrew sobie, wbrew naturze, po to te mechanizmy zostały wymyślone, by nas wspomagać, nie zabić.

Natura chce byś żył.

2 myśli na “ZROZUMIENIE ISTOTY CHORÓB

  1. Mój pies, dlaczego choruje mu trzustka.Ma silny stan zapalny po lekach(zatruły go) które dostał na babeszjoze i anaplazme.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *